ТОВ CITY SOUL
Електричне устаткування
Електричне устаткування
Атомна енергетика
Частка ядерного виробництва залишається досить високою і становить 45,6% в цілому по країні
Україна є п'ятою в світі державою за встановленою потужністю АЕС
Підключення кращих виробників ЄС і українських АЕС з 2011

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «СІТІ СОУЛ» розпочало свою діяльність у 2011 році. За цей час компанія продемонструвала високу ефективність роботи та своєчасне виконання своїх зобов’язень перед партнерами. Відносно невеликий проміжок часу від дати заснування, не завадив втілили професіоналізм в свою діяльність. Орієнтування на широкий вектор ринку компанії  та зусилля працівників сприяло досягненню цілей та успіху в різних сферах діяльності.

Сучасний світ стрімко розвивається. Науково-технічний прогрес і геометричний ріст населення планети за останні 100 років змінив оточуючий світ. Глобалізація світової економіки і розвиток нових технологій диктує свої правила. Саме довіра та надійність партнерів стає тими нематеріальними важелями досягнення цілей на які не впливає час. Заснована на принципах довіри компанія гарантує надійність своїм партнерам.

City Soul LLC Is awarded by the mark of distinction "For the significant contribution to the development of the diplomatic service of Ukraine"

Надрукувати
Copyright. 2011 — 2021. City Soul LLC.
Всі права захищені

Разработано в MSGROUP
Україна, м. Київ,
вул. Семена Скляренка, 15
citysoul.info@gmail.com
Тел. (044) 227 92 24